משלוח חינם עד הבית מעל 350 ₪

2024-04-15T15:19:08+03:00

אני כאן בשבילכן!

המותגEinatis pearls   נולד מתוך צורך ושליחות.

זה לא עניין של גיל

כששואלים אותי לאיזה גילאים אני מכוונת, אני עונה שהתכשיטים שלי מתאימים לכולן, לכל מי שאוהבת סגנון עדין ואלגנטי. החל מילדות, נערות וכלה בנשים מבוגרות. הסגנון שלי הוא על גילי. אתן מוכיחות לי את זה כל פעם מחדש בדוכן ובאונליין.

תכשיטים מביאים שמחה לעיניים וללב, והמחירים הנגישים מאפשרים לכן להתחדש ולהרגיש טוב עם עצמכן באופן תדיר.

אני קמה בבוקר עם תשוקה ליצור תכשיטים שישמחו אתכן, להתגבר על האתגרים הבריאותיים שלי ולהיות השראה לנשים אחרות המתמודדות עם קשיים כאלו ואחרים.

מעל 20 שנה, אני מתמודדת כל יום מחדש עם אתגרי החיים.
זה התחיל עם פיברומיאלגיה, שגרמה לעייפות וכאבים בכל הגוף, ובעשור האחרון גם עם 'טרשת נפוצה'.
אתגרי היום יום והגמישות הדרושה לי, הובילו אותי למצוא בתוכי את היצירה, שנותנת לי משמעות ושליחות ומאפשרת לי לעבוד מהבית בקצב שלי ובסביבה הטבעית שלי, מול עצים ירוקים ושמיים כחולים.

אני מוצאת נחמה, סיפוק ושליחות בלהביא את עצמי אליכן.

במהלך הזמן כשראיתי כמה התכשיטים שלי משמחים את הנשים שקונות אותם, הבנתי שמצאתי את הקסם האמיתי והייעוד שלי בחיים.

הייעוד שלי

אני יודעת שהמטרה שלי בחיים היא לשמח נשים אחרות, מתוך אהבה, נחישות והתמדה. אני מאושרת עם כל רכישה שלכן שמעלה לכן את החיוך הגדול על הפנים.

אם את מעריכה עבודה ידנית ומושקעת, שנעשית מתוך תשוקה ולצד התמודדות עם אתגרים, אז את במקום הנכון. החלום שלי הוא שבכל פעם שתרצי להרגיש טוב עם עצמך, להתחדש, או למצוא מתנה משמעותית, תחשבי על התכשיטים שלי.

בואי ניפגש

אני מזמינה אותך להצטרף אליי למסע, באונליין ובירידים ולחוות את השמחה שבלב. התכשיטים שלי הם הביטוי האמיתי של יצירתיות, ניצחון יום יומי והתמדה – ערכים שאני מחזיקה בהם. אני מחכה לחלוק איתך את האושר הזה, עם קוים חדשניים, עדינים, אסתטיים. עם מסירות, אמינות ושירות גבוהים, מחכה לפגוש וללוות אותך.